Tot Bacaul
Bine ai venit pe forumul "Tot Bacaul"! Iti sugeram sa te inregistrezi pentru a putea discuta cu ceilalti membri si pentru a deschide si propune noi subiecte de discutie.

Click pe butonul "Inregistrare" pentru a crea un cont nou.
Click pe butonul "Concectare" pentru a te conecta la contul tau.
Click pe butonul "Nu mai afisa" pentru a inchide aceasta fereastra.
Tot Bacaul
Bine ai venit pe forumul "Tot Bacaul"! Iti sugeram sa te inregistrezi pentru a putea discuta cu ceilalti membri si pentru a deschide si propune noi subiecte de discutie.

Click pe butonul "Inregistrare" pentru a crea un cont nou.
Click pe butonul "Concectare" pentru a te conecta la contul tau.
Click pe butonul "Nu mai afisa" pentru a inchide aceasta fereastra.
Tot Bacaul
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  RadioRadio  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Parteneri  
Inregistreaza-te!

 

 Cum tratam astenia?

In jos 
AutorMesaj
AdaLuca




Mesaje : 2
Data de inscriere : 12/07/2012

Cum tratam astenia? Empty
MesajSubiect: Cum tratam astenia?   Cum tratam astenia? Icon_minitimeJoi Apr 10, 2014 1:10 pm

De curand am trecut printr-o perioada ingrozitoare. Dupa o raceala zdravana am avut de-a face cu astenia functionala de care nu am scapat pana nu am dat de medicamentul Enerion, pe baza de sulbutiamina, prescris de medic, care m-a pus din nou pe picioare si mi-a redat pofta de viata. Inainte ma simteam super obosita si extenuata, nu mai aveam nicio vlaga si nici o putere de concentrare. In cazul meu a functionat imediat, mi-a redat energia de care aveam nevoie si acum ma simt mult mai bine. Vi-l recomand si voua daca suferiti de astenie
Sus In jos
 
Cum tratam astenia?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tot Bacaul :: Life & Entertainment :: Dezbateri-
Mergi direct la: