Tot Bacaul
Bine ai venit pe forumul "Tot Bacaul"! Iti sugeram sa te inregistrezi pentru a putea discuta cu ceilalti membri si pentru a deschide si propune noi subiecte de discutie.

Click pe butonul "Inregistrare" pentru a crea un cont nou.
Click pe butonul "Concectare" pentru a te conecta la contul tau.
Click pe butonul "Nu mai afisa" pentru a inchide aceasta fereastra.
Tot Bacaul
Bine ai venit pe forumul "Tot Bacaul"! Iti sugeram sa te inregistrezi pentru a putea discuta cu ceilalti membri si pentru a deschide si propune noi subiecte de discutie.

Click pe butonul "Inregistrare" pentru a crea un cont nou.
Click pe butonul "Concectare" pentru a te conecta la contul tau.
Click pe butonul "Nu mai afisa" pentru a inchide aceasta fereastra.
Tot Bacaul
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  RadioRadio  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Parteneri  
Inregistreaza-te!

 

 Windows 7 - Pro sau Contra?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
OZN




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/01/2010

Windows 7 - Pro sau Contra? Empty
MesajSubiect: Windows 7 - Pro sau Contra?   Windows 7 - Pro sau Contra? Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 11:10 am

Ce parere aveti despre Windows 7 ? Va rog sa aduceti argumente pro sau contra.

Am sa incep eu printr-un argument PRO pentru ca unul contra deocamdata nu am. Este un sistem de operare foarte bun din cate mi-am dat seama pana acum. Interfata grafica foarte atragatoare, mult mai atragatoare decat cea de pe Vista, nu mi-a dat nici o eroare, driverele pentru componentele hardware le gasesc rapid, viteza de procesare si raspuns este buna. Practic sunt foarte multumit de acest SO, chiar mai multumit de cat Windows XP.

Mentionez ca Laptopul pe care am instalat Windows 7 are urmatoarele caracteristici : CPU Intel Core Duo 2, T5450, 1,66 GHz, 3 Gb Ram, Video Card 256.
Sus In jos
megabacau




Mesaje : 12
Data de inscriere : 19/01/2010
Localizare : Bacau

Windows 7 - Pro sau Contra? Empty
MesajSubiect: Windows XP   Windows 7 - Pro sau Contra? Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 11:22 pm

Tot Windows XP ramane cel mai bun! cat
Sus In jos
http://www.megabacau.blogspot.com
OZN




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/01/2010

Windows 7 - Pro sau Contra? Empty
MesajSubiect: Re: Windows 7 - Pro sau Contra?   Windows 7 - Pro sau Contra? Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 8:33 am

megabacau a scris:
Tot Windows XP ramane cel mai bun! cat

Ai incercat Saptele ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Windows 7 - Pro sau Contra? Empty
MesajSubiect: Re: Windows 7 - Pro sau Contra?   Windows 7 - Pro sau Contra? Icon_minitime

Sus In jos
 
Windows 7 - Pro sau Contra?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tot Bacaul :: Soft Related/OS :: Windows-
Mergi direct la: