Tot Bacaul
Bine ai venit pe forumul "Tot Bacaul"! Iti sugeram sa te inregistrezi pentru a putea discuta cu ceilalti membri si pentru a deschide si propune noi subiecte de discutie.

Click pe butonul "Inregistrare" pentru a crea un cont nou.
Click pe butonul "Concectare" pentru a te conecta la contul tau.
Click pe butonul "Nu mai afisa" pentru a inchide aceasta fereastra.
Tot Bacaul
Bine ai venit pe forumul "Tot Bacaul"! Iti sugeram sa te inregistrezi pentru a putea discuta cu ceilalti membri si pentru a deschide si propune noi subiecte de discutie.

Click pe butonul "Inregistrare" pentru a crea un cont nou.
Click pe butonul "Concectare" pentru a te conecta la contul tau.
Click pe butonul "Nu mai afisa" pentru a inchide aceasta fereastra.
Tot Bacaul
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  RadioRadio  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Parteneri  
Inregistreaza-te!

 

 Ce antivirus folositi ?

In jos 
AutorMesaj
OZN




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/01/2010

Ce antivirus folositi ? Empty
MesajSubiect: Ce antivirus folositi ?   Ce antivirus folositi ? Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 11:18 am

Folosesc Avira cu incredere, pentru ca am vazut ce poate! Update isi face odata la 2 zile, nu are conflicte cu diferite programe, cum se intampla cu alte softuri pentru protectie, este si in varianta FREE (pe care o am eu).Scanarea nu dureaza prea mult, acum depinde si de capacitatea hardului si de cat de incarcat este acesta. Eu cred ca ma pot baza pe el, voi ce credeti?

Astept sa-mi spuneti ce antivirus (daca) folositi, sau ce mi-ati recomanda.
Sus In jos
 
Ce antivirus folositi ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tot Bacaul :: Soft Related/OS :: Antivirus & Security-
Mergi direct la: