Tot Bacaul
Bine ai venit pe forumul "Tot Bacaul"! Iti sugeram sa te inregistrezi pentru a putea discuta cu ceilalti membri si pentru a deschide si propune noi subiecte de discutie.

Click pe butonul "Inregistrare" pentru a crea un cont nou.
Click pe butonul "Concectare" pentru a te conecta la contul tau.
Click pe butonul "Nu mai afisa" pentru a inchide aceasta fereastra.
Tot Bacaul
Bine ai venit pe forumul "Tot Bacaul"! Iti sugeram sa te inregistrezi pentru a putea discuta cu ceilalti membri si pentru a deschide si propune noi subiecte de discutie.

Click pe butonul "Inregistrare" pentru a crea un cont nou.
Click pe butonul "Concectare" pentru a te conecta la contul tau.
Click pe butonul "Nu mai afisa" pentru a inchide aceasta fereastra.
Tot Bacaul
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  RadioRadio  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Parteneri  
Inregistreaza-te!

 

 Discovery Channel

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
OZN




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/01/2010

Discovery Channel Empty
MesajSubiect: Discovery Channel   Discovery Channel Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 2:10 pm

Este unul din posturile TV la care ma uit in fiecare seara, alaturi de Discovery Science, Travel and Living si National Geographic. Celalalte canale tv (hai sa nu zic toate, ci majoritatea) au emisiuni proaste, pline de inculti, urmaresc doar rating!
Sus In jos
megabacau




Mesaje : 12
Data de inscriere : 19/01/2010
Localizare : Bacau

Discovery Channel Empty
MesajSubiect: Emisiuni preferate   Discovery Channel Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 11:25 pm

Emisiunile de pe Discovery pe care le urmaresc cel mai mult sunt:
Haunting
Survivor Man
Brainiac
Vanatorii de mituri
Din culisele legiunii straine(m-am uitat prin vacanta de vara la emisiunea asta si chiar mi-a placut) afro
Sus In jos
http://www.megabacau.blogspot.com
OZN




Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/01/2010

Discovery Channel Empty
MesajSubiect: Re: Discovery Channel   Discovery Channel Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 8:33 am

Eu ma uit cam la toate emisiunile de pe aceste canale, dar seara, ca ziua's pe net Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discovery Channel Empty
MesajSubiect: Re: Discovery Channel   Discovery Channel Icon_minitime

Sus In jos
 
Discovery Channel
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tot Bacaul :: Profesional Zone :: TV/Radio-
Mergi direct la: